Strona g?wna Regulamin Zawodnicy Wyniki Forum Kontakt
Kalendarz zawodw
To ju? by?o:
28.04.2013 − Białystok - Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
1.05.2013 − Wasilków
„W dolinie rzeki, na skraju puszczy”
12.05.2013 − Olsztyn
„660 lat w Warmińskich Lasach”
26.05.2013 − Sokółka
"Na Tatarskim Szlaku"
9.06.2013 − Michałowo
"Dzika Puszcza"
22.06.2013 − Drohiczyn 
„W dolinie Góry Zamkowej” 
7.07.2013 − Chełm
"Z Duchem Bieluchem"
20.07.2013 − Сапоцкін  (Sopoćkinie)
"Суседзi" – Białoruś 
28.07.2013 − Urszulin
"Po pracy, Polesie"
4.08.2013 − Narewka
"W Krainie Żubra"
18.08.2013 − Kraśniczyn
„Zielony Wąwóz”
1.09.2013 − Szelment
„W Krainie Ozów”
15.09.2013 − Supraśl
„Duch Puszczy”
22.09.2013 − Augustów
"W Królewskim Mieście"
28.09.2013 − Mielnik
"Nad Bugiem"
2012:
14.04.2012 − Białystok - Pietrasze
X Wyścig XC "Rusza Peleton" [XC]
1.05.2012 − Białystok
Wschodzący Białystok
13.05.2012 − Augustów
W królewskim mieście
3.06.2012 − Michałowo
Dzika Puszcza
24.06.2012 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
8.07.2012 − Łomża
Na krańcach Mazowsza 
21.07.2012 − Sopoćkinie - Białoruś
Суседзi - Сапоцкін
5.08.2012 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
15.08.2012 − Narewka
W krainie żubra
26.08.2012 − Suwałki / Szelment
W krainie ozów 
8.09.2012 − Podsupraśl
Cross Country Sprint [XC]
9.09.2012 − Supraśl
Duch Puszczy
29.09.2012 − Mielnik
Nad Bugiem
2011:
10.04.2011 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
3.05.2011 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
22.05.2011 − Druskininkai (Druskienniki)
Nad Niemnem – Litwa
12.06.2011 − Michałowo
Dzika Puszcza
3.07.2011 − Łomża
Na krańcach Mazowsza”
24.07.2011 − Сапоцкін (Sopoćkinie)
Суседзi – Białoruś
7.08.2011 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim
21.08.2011 − Narewka
W krainie żubra
3.09.2011 − Szelment 
Mistrzostwa Województwa [XC]
4.09.2011 − Suwałki/Szelment
W krainie ozów
11.09.2011 − Chełm
Z Duchem Bieluchem
24.09.2011 − Augustów
W królewskim mieście
2010:
2.05.2010 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów
3.05.2010 − Białystok - Pietrasze
RUSZA PELETON  [XC]
30.05.2010 − Michałowo
Dzika puszcza 
27.06.2010 − Sokółka
Szlakiem Tatarskim 
4.07.2010 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2010 − Suwałki
W krainie ozów
5.09.2010 − Białystok - Pietrasze
Puchar Wysoczyzny Białostockiej  [XC]
3.10.2010 − Augustów
W królewskim mieście- Finał 
2009:
4.04.2009 − Białystok/Pietrasze
Rusza Peleton [XC]
24.05.2009 − Krynki
Szlakiem tatarskim
4.07.2009 − Łomża
Zawody XC Łomża [XC]
5.07.2009 − Łomża
Na krańcach Mazowsza
22.08.2009 − Suwałki
Pierwszy Suwalski Maraton MTB
19.09.2009 − Ogrodniczki
Zawody XC Ogrodniczki [XC]
20.09.2009 − Białystok
Duch Puszczy i Kresów - Maraton MTB
Wyniki indywidualne pojedynczych zawodw
Rok:
Wybierz zawody

Prze??cz na klasyfikacje generalne


Klasyfikacja dru?ynowa:
Dru?yny Maraton
Dru?yny P?maraton
Dru?yny Mini

LP Zawodnik Numer startowy Kraj Miasto Woj. Dru?yna Kategoria Czas Punkty
1 Sarunas Pacevicius 1 Kowno blank Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M2 2:11:56 1000.0000
2 Marius Pinaitis 1395 Wilno blank MyBike Męźczyźni M2 2:15:10 976.1036
3 Patryk Muśko 87 Grabówka podlaskie Muśko-Team Orlik 2:15:32 973.4183
4 Piotr Car 569 Białystok podlaskie MISTRAL Męźczyźni M2 2:15:46 971.7633
5 Paulius Natelevicius 700 Wilno blank Focus Vilnius Męźczyźni M2 2:18:22 953.4857
6 Wiktor Gindorowicz 332 Wasilków podlaskie Bliska Team Orlik 2:18:32 952.3497
7 Arturas Remeika 834 Wilno blank Jokers-Santa Monica Networks Męźczyźni M3 2:18:32 952.3475
8 Paweł Arciszewski 3 Białystok podlaskie RENAULT TEAM Męźczyźni M2 2:23:29 919.4586
9 Андрей Мурыгин 2 Grodno blank MISTRAL Męźczyźni M3 2:23:32 919.1116
10 Wiesław Wójtowicz 136 Chełm blank Azart Peleton Chełm Męźczyźni M5 2:23:47 917.5803
11 Svegzda Edgaras 885 Kowno blank Sprint SBR Bank Team Orlik 2:27:47 892.7067
12 Алексей Шкантов 628 Mińsk blank VELOMINSK Męźczyźni M3 2:29:15 883.9910
13 Marcin Siemieniuk 957 Białystok podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M3 2:29:30 882.4590
14 Marcin Zawadzki 906 Białystok podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M2 2:30:38 875.8430
15 Sławomir Pomian 440 Białystok podlaskie Bliska Team Męźczyźni M4 2:31:36 870.2128
16 Andrzej Masłowski 899 Karakule podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M4 2:31:39 869.9929
17 Marcin Bączek 1088 Wasilków podlaskie MISTRAL Męźczyźni M3 2:31:39 869.9646
18 Povilas Trimailovas 457 Druzgienniki blank Dviratai-Daistatus Orlik 2:36:39 842.2009
19 Shakurau 475 Mińsk blank RMRB Męźczyźni M3 2:38:27 832.6251
20 Wiesław Pawluk 126 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:38:28 832.5801
21 Jan Charkiewicz 1096 Białystok podlaskie MISTRAL Męźczyźni M6 2:38:35 831.9487
22 Maciej Karwowski 1430 Łomża podlaskie KK 24h Męźczyźni M4 2:40:00 824.5772
23 Wiesław Podeszwa 297 Ostrołęka mazowieckie KK 24h Męźczyźni M6 2:40:09 823.7695
24 Mateusz Ogonowski 1867 Warszawa (Mokotów) mazowieckie Męźczyźni M2 2:40:59 819.5469
25 Stanisław Ruchlicki 567 Kleosin podlaskie Bliska Team Męźczyźni M3 2:42:16 813.0400
26 Sylwester Szymański 661 Suwałki podlaskie MTB SUWAŁKI Męźczyźni M6 2:43:03 809.1480
27 Krzysztof Sobolewski 900 Fasty podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M5 2:45:12 798.6244
28 Maciej "Groszek" Grochowski 909 Białystok podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M3 2:45:38 796.5469
29 Franciszek Rogalski 331 Białystok podlaskie MILSPORT BLU Team Męźczyźni M5 2:46:03 794.4900
30 Mariusz Rynkiewicz 741 Łyse blank KK 24h Męźczyźni M3 2:46:13 793.7632
31 Andrzej Sosna 500 Niewodnica Korycka podlaskie MPS Bike Team Męźczyźni M4 2:47:26 787.9753
32 Piotr Dzienis 461 Białystok podlaskie PTR OPTIMA Team Męźczyźni M2 2:54:19 756.8139
33 Wiesław Kamiński 798 Nowosiedliny mazowieckie KK 24h Męźczyźni M5 2:54:24 756.4526
34 Wojciech Pilichowski 998 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 2:54:24 756.4487
35 Tomasz "Easy" Biedermann 901 Białystok podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M3 2:55:52 750.1713
36 Krzysztof Grajczyk 1582 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M4 2:56:51 745.9683
37 Jarosław Ciołko 814 Białystok podlaskie AGR Podlasie I Męźczyźni M4 2:57:31 743.2303
38 Dariusz Chojnowski 181 Zaścianki podlaskie Męźczyźni M5 2:58:04 740.8753
39 Michał Ignaciuk 914 Białystok podlaskie Sprint SBR Bank Team Męźczyźni M3 2:59:36 734.5940
40 Jędrzej Wojnar 1932 Białystok podlaskie Męźczyźni M3 3:04:06 716.6273
41 Yauheni Kandakov 558 Grodno blank VELOGRODNO Męźczyźni M4 3:04:13 716.1488
42 Dawid Ajvazi 83 Białystok podlaskie Équipe de fou Męźczyźni M3 3:05:51 709.8667
43 Andrzej Faszczewski 507 Białystok podlaskie MPS Bike Team Męźczyźni M4 3:05:57 709.4977
44 Sławomir Obuchowski 654 Warszawa mazowieckie Męźczyźni M6 3:06:34 707.1589
45 Leszek Kuczyński 989 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M5 3:11:03 690.5714
46 Mateusz Łupiński 1018 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M2 3:12:32 685.2401
47 Janusz Wolanin 122 Chełm lubelskie Azart Peleton Chełm Męźczyźni M5 3:12:41 684.7043
48 Robert Kwiatkowski 784 Łomża warmińsko-mazurskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M5 3:20:05 659.4051
49 Marek Dmitruk 982 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M4 3:21:47 653.8287
50 Jarosław Osadkowski 1001 Białystok podlaskie Grupa Szalonych Rowerzystów Męźczyźni M5 3:29:16 630.4409
51 Piotr Bagiński 34 Łomża podlaskie Bliska Team Orlik 0:00:00 0.0000
52 Łukasz Bielecki 1708 Warszawa mazowieckie Absolute Bike Team Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
53 Łukasz Gajda 21 Białystok podlaskie Équipe de fou Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
54 Tomasz Kuchniewski 1826 Józefów mazowieckie mybike.pl Męźczyźni M5 0:00:00 0.0000
55 Krzysztof Miezio 31 Białystok podlaskie Bliska Team Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000
56 Łukasz Pilichowski 510 Białystok podlaskie MPS Bike Team Męźczyźni M3 0:00:00 0.0000
57 Mirosław Puciłowski 27 Białystok podlaskie Bliska Team Męźczyźni M5 0:00:00 0.0000
58 Tomasz Surawski 172 Białystok blank MISTRAL Męźczyźni M2 0:00:00 0.0000
59 Михаил Тумелевич 571 Grodno blank MISTRAL Męźczyźni M4 0:00:00 0.0000


Wszelkie uwagi dotycz?ce wynikw prosz? zg?asza? na forum lub drog? mailow?: biuro@maratonykresowe.pl
Maratony Kresowe na facebook'u


Patroni medialni