Rok: Płeć: Dystans: Kategoria:

Lp Nazwisko Imię Numer startowy Bonus pkt Kara pkt Suma punktów Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Białystok Mielnik Wasilków Nemenčine Knyszyn Międzyrzec Podlaski Drohiczyn Gołdap Sopoćkinie Janów Sejny Narewka Siemiatycze Suwałki Supraśl
1 Pacevicius Sarunas 1 0.0 0.0 7999.975 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 1000.00001000.00001000.00001000.0000999.9984995.88261000.0000999.97570.00000.00000.00000.0000999.9771999.63871000.0000
2 Muśko Patryk 87 0.0 0.0 7921.663 M 1997 Grabówka Orlik 952.3989971.4301993.47050.00001000.0000990.82470.00001000.00000.0000962.8969970.1968999.8646992.65460.0000973.4183
3 Car Piotr 569 0.0 0.0 7852.841 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 972.11360.0000942.5625966.4417999.7515959.2341933.2311962.0526965.4380929.9919970.08211000.00001000.0000972.6887971.7633
4 Zakrzewski Dariusz 770 0.0 0.0 7741.881 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 923.4043909.4083914.6114917.5217990.0047958.7152955.5716964.0041980.6688909.5857955.4816999.46990.0000937.96520.0000
5 Murygin Andrei 2 0.0 0.0 7681.510 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 843.7639911.2137955.19140.0000993.0767933.1513955.3792964.0531980.77780.00000.0000973.6139926.2669911.2605919.1116
6 Remeika Arturas 834 0.0 0.0 7640.083 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 972.3654901.5012869.9505942.56920.00000.0000956.4720944.20080.00000.0000964.0729946.7539932.2205961.3018952.3475
7 Gindorowicz Wiktor 332 0.0 0.0 7561.621 M 1995 Wasilków Orlik 922.68290.0000910.12400.00000.0000910.7690957.3916942.22020.0000909.5992963.8304999.6970912.67980.0000952.3497
8 Arciszewski Paweł 3 0.0 0.0 7559.216 M 1986 BiaĹ‚ystok Męźczyźni M2 0.0000934.0786940.09750.0000999.96450.00000.0000945.23230.0000956.4707917.7343946.17940.00000.0000919.4586
9 Edgaras Svegzda 885 0.0 0.0 7366.810 M 2001 Kowno Orlik 949.8136908.8325910.1687896.1378826.4231909.1632940.8160948.37410.0000797.6772898.8118897.1480771.3580900.8301892.7067
10 Surawski Tomasz 172 0.0 0.0 7261.860 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 901.2273849.50900.00000.0000895.6306878.5335932.8537917.57290.0000821.0491893.2280945.1224877.1896897.69210.0000
11 Wójtowicz Wiesław 136 0.0 0.0 7204.678 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 949.8775905.82410.00000.00000.00000.0000891.12950.0000830.7765855.1781898.8629955.44890.0000804.4068917.5803
12 Tumelevich Mikhail 571 0.0 0.0 7128.368 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 900.0684848.2240872.07420.0000868.5061901.5928895.1893862.6310894.8702853.8596849.9216933.43560.0000835.63420.0000
13 Masłowski Andrzej 899 0.0 0.0 7122.749 M 1971 Karakule Męźczyźni M4 919.2346865.0553866.4442842.6473860.4596868.5647887.14170.0000888.7435811.8275889.2528933.37420.0000851.8284869.9929
14 Siemieniuk Marcin 957 0.0 0.0 7114.612 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 887.7160835.39750.00000.0000869.31210.0000872.7197893.98620.0000869.5211898.7476932.4244877.0381852.9235882.4590
15 Zawadzki Marcin 906 0.0 0.0 7087.898 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 901.9001801.86970.00000.0000911.6040886.58980.0000896.24660.0000869.5229893.36090.00000.0000852.8306875.8430
16 Rogalski Franciszek 331 0.0 0.0 6989.454 M 1960 Białystok Męźczyźni M5 883.4908825.80360.00000.0000866.1077849.7860864.9917880.9043878.2211813.4531857.1544903.8765854.70760.0000794.4900
17 Dworakowski Andrzej 311 0.0 0.0 6982.171 M 1976 Białystok Męźczyźni M4 879.9093809.5866811.1536854.2472880.11160.0000871.5538862.5782851.53390.00000.0000925.7276856.5096830.42360.0000
18 Podeszwa Wiesław 297 0.0 0.0 6936.164 M 1958 Ostrołęka Męźczyźni M6 884.7993803.9778798.47870.0000865.5703876.5286864.14490.00000.00000.0000867.8898917.76460.0000835.6969823.7695
19 Karwowski Maciej 1430 0.0 0.0 6900.342 M 1977 Łomża Męźczyźni M4 884.79600.0000832.43580.0000862.2042855.29480.0000847.80390.00000.00000.0000903.4890837.5844876.7338824.5772
20 Masłowski Sławomir 888 0.0 0.0 6898.535 M 1969 Karakule Męźczyźni M5 890.8068836.0166846.8462847.4301875.2507852.3629861.16750.0000888.6540820.78170.00000.00000.00000.00000.0000
21 Suhak Tomasz 804 0.0 0.0 6890.876 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.0000803.11840.0000892.8071887.7443888.8329798.87160.0000911.1835855.9726852.34590.0000
22 Charkiewicz Jan 1096 0.0 0.0 6884.054 M 1958 Białystok Męźczyźni M6 901.0821848.0791850.60920.0000878.85950.0000865.4346800.68500.0000796.5841833.2492874.7917730.2020810.2726831.9487
23 Pawluk Wiesław 126 0.0 0.0 6873.752 M 1971 Chełm Męźczyźni M4 0.00000.0000796.01220.0000876.61870.0000892.9282848.47770.00000.0000836.2650917.0273798.5117871.3430832.5801
24 Grajczyk Krzysztof 1582 0.0 0.0 6780.242 M 1974 Chełm Męźczyźni M4 900.8474876.0931853.61110.0000847.8052876.2606890.47860.00000.00000.00000.00000.0000789.17810.0000745.9683
25 Puciłowski Mirosław 27 0.0 0.0 6741.883 M 1962 Białystok Męźczyźni M5 861.58330.0000810.54370.0000872.42250.0000831.8307847.32450.00000.0000848.6812881.08310.0000788.41380.0000
26 Sobolewski Krzysztof 900 0.0 0.0 6725.943 M 1968 Fasty Męźczyźni M5 859.1135822.7591805.09130.0000842.1016849.16430.00000.00000.00000.0000851.9141897.17460.0000785.9565798.6244
27 Ignaciuk Michał 914 0.0 0.0 6698.507 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 858.5851803.5860799.63070.0000859.6335868.4827892.8825881.11230.00000.00000.00000.00000.00000.0000734.5940
28 Rynkiewicz Mariusz 741 0.0 0.0 6697.959 M 1978 Łyse Męźczyźni M3 826.1792743.5082801.0777846.1966847.8414827.0888758.0629811.6670888.56450.0000776.22500.0000788.4688849.3441793.7632
29 Ruchlicki Stanisław 567 0.0 0.0 6678.914 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 853.48670.0000681.04490.0000845.33210.00000.0000832.0235842.6730795.0454817.4791879.8343776.60640.0000813.0400
30 Grochowski Maciej "Groszek" 909 0.0 0.0 6646.980 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 0.00000.0000801.02840.0000877.4077851.5352849.0293843.16240.00000.00000.00000.0000831.5135796.7571796.5469
31 Szymański Sylwester 661 0.0 0.0 6629.972 M 1959 Suwałki Męźczyźni M6 832.46430.0000793.99460.0000802.26640.00000.0000820.3670877.2610696.2919778.5981884.05340.0000810.4177809.1480
32 Sosna Andrzej 500 0.0 0.0 6590.714 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 873.8506787.24680.00000.0000814.3442848.3526863.2926772.19450.00000.0000821.93750.0000793.7140783.3446787.9753
33 Pietruczuk Mariusz 476 0.0 0.0 6512.758 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 830.4781758.73040.00000.0000832.67390.0000855.3611774.09870.00000.0000868.09170.0000757.0731836.25150.0000
34 Wolanin Janusz 122 0.0 0.0 6460.727 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 781.4027655.6065698.52560.0000776.7077815.7894790.49480.0000807.4460729.9063821.2884858.8982791.9234793.4845684.7043
35 Chojnowski Dariusz 181 0.0 0.0 6372.822 M 1962 Zaścianki Męźczyźni M5 832.3817762.5388773.4945756.2965772.6694769.1471782.6398730.9890807.0769749.2686797.3011838.1112698.4719727.5499740.8753
36 Faszczewski Andrzej 507 0.0 0.0 6361.646 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 802.1375694.5016744.23220.0000753.6826782.0062780.9412792.1286824.1830694.3877737.0432856.0512770.5162753.1904709.4977
37 Mikielski Witold 38 0.0 0.0 6332.493 M 1988 Olsztynek Męźczyźni M2 948.93050.0000839.73110.0000911.6227895.5917932.1948912.00090.00000.00000.00000.0000892.42160.00000.0000
38 Biedermann Tomasz "Easy" 901 0.0 0.0 6263.567 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 845.9915740.1252772.40160.0000778.54050.0000827.0397792.59960.00000.00000.00000.0000756.69800.0000750.1713
39 Dziedzia Arkadiusz 813 0.0 0.0 6224.554 M 1978 Siemiatycze Męźczyźni M3 811.7677739.8143753.8253768.1800760.2536786.6757795.4406772.67720.00000.00000.0000775.7342727.4697727.84820.0000
40 Kwiatkowski Robert 784 0.0 0.0 6197.892 M 1968 Łomża Męźczyźni M5 788.0724739.4458745.87790.0000794.8981769.05830.0000751.08630.00000.0000774.4293807.8405761.1089751.3984659.4051
41 Jelski Dariusz 524 0.0 0.0 6180.360 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 841.9910783.6376765.76210.0000730.6548798.39060.0000736.69260.00000.00000.0000770.0395728.5939753.19160.0000
42 Ajvazi Dawid 83 0.0 0.0 6035.015 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 752.5897693.79370.00000.00000.00000.0000815.19010.0000822.2636696.7640797.38240.00000.0000747.1651709.8667
43 Trimailovas Povilas 457 0.0 0.0 5859.635 M 1993 Druzgienniki Orlik Dviratai-Daistatus 0.00000.0000769.0900779.19860.00000.00000.0000874.3971877.17380.00000.0000911.54450.0000806.0298842.2009
44 Natelevicius Paulius 700 0.0 0.0 5837.074 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Focus Vilnius 0.0000968.4364981.2614973.53160.00000.00000.00000.00000.00000.0000970.16670.00000.0000990.1921953.4857
45 Lipiszko Krzysztof 228 0.0 0.0 5783.864 M 1963 Białystok Męźczyźni M5 789.0638693.3683711.05560.0000740.7442751.24140.0000721.04780.00000.00000.0000732.7317644.61080.00000.0000
46 Gwoździej Andrzej 1110 0.0 0.0 5574.149 M 1971 Łapy Męźczyźni M4 858.33540.0000809.75810.00000.0000777.1256816.8739751.84040.00000.0000820.84260.0000739.37340.00000.0000
47 Bączek Marcin 1088 0.0 0.0 5547.571 M 1979 Wasilków Męźczyźni M3 972.3492909.5035937.0780918.49480.00000.0000940.18100.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000869.9646
48 Shkantau Aleksei 628 0.0 0.0 5492.434 M 1982 Mińsk Męźczyźni M3 VELOMINSK 0.00000.00000.00000.0000899.1308916.19300.0000916.6309954.8897921.59840.00000.00000.00000.0000883.9910
49 Poguda Andrej 581 0.0 0.0 5302.006 M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 901.7795867.1362847.8527882.8068909.78970.00000.00000.00000.00000.0000892.64120.00000.00000.00000.0000
50 Osadkowski Jarosław 1001 0.0 0.0 5292.137 M 1968 Białystok Męźczyźni M5 686.4034619.4638637.77090.00000.0000675.22660.0000651.96550.0000610.8061683.9288677.4101642.8073636.6240630.4409
51 Muryhin Viktor 905 0.0 0.0 5287.605 M 1975 Grodno Męźczyźni M4 959.70710.0000868.23440.00000.00000.00000.0000739.1449910.00000.00000.0000933.4053877.11350.00000.0000
52 Ignas Nechvedavicius 1087 0.0 0.0 5072.417 M 1998 Kowno Orlik 0.0000852.6872835.4173828.98200.0000854.83820.0000843.31350.00000.0000857.17840.00000.00000.00000.0000
53 Navasad Yauheni 954 0.0 0.0 4992.617 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 VELOMINSK 0.00000.00000.0000997.49700.0000995.71470.00000.0000999.88671000.00000.00000.0000999.51900.00000.0000
54 Pilichowski Łukasz 510 0.0 0.0 4966.618 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 834.44660.00000.0000807.7725785.5083823.3027847.33700.00000.00000.00000.0000868.25110.00000.00000.0000
55 Łubiński Łukasz 1788 0.0 0.0 4924.266 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 KAN MTB Bike Team 0.0000778.6812783.99410.0000847.80630.00000.0000834.63230.00000.0000821.9473857.20530.00000.00000.0000
56 Shymanovich Ales 955 0.0 0.0 4773.638 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 VELOMINSK 961.39340.00000.00000.0000953.00210.00000.00000.0000943.76140.00000.0000998.7843916.69640.00000.0000
57 Gajda Łukasz 21 0.0 0.0 4442.792 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 0.00000.0000737.06190.0000726.98250.0000787.33630.00000.00000.00000.0000750.7600761.4237679.22750.0000
58 Jechanowski Arkadiusz 291 0.0 0.0 4381.961 M 1970 Ostrołęka Męźczyźni M4 0.00000.0000815.73190.0000843.1266872.9500891.76310.00000.00000.00000.0000958.38920.00000.00000.0000
59 Naruszewicz Mariusz 563 0.0 0.0 4323.034 M 1979 Olecko Męźczyźni M3 689.04260.0000683.37010.0000690.96820.00000.0000757.99530.00000.0000716.1912785.46630.00000.00000.0000
60 Cimoszuk Ryszard 990 0.0 0.0 4298.652 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 0.0000835.0357829.55180.00000.00000.0000891.99540.00000.00000.00000.0000941.65380.0000800.41550.0000
61 Miezio Krzysztof 31 0.0 0.0 4137.075 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 878.0175788.6581805.04150.00000.0000836.41460.0000828.94310.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
62 Pilichowski Wojciech 998 0.0 0.0 3964.612 M 1971 Białystok Męźczyźni M4 823.0613749.2552790.07360.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000845.77310.00000.0000756.4487
63 Jechanowski Bartosz 1283 0.0 0.0 3714.424 M 1996 Ostrołęka Orlik 0.00000.00000.00000.0000949.4943925.5434865.88560.00000.00000.00000.0000973.50060.00000.00000.0000
64 Kuczyński Leszek 989 0.0 0.0 3540.308 M 1969 Białystok Męźczyźni M5 740.15170.0000697.09730.0000683.02920.0000729.45830.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000690.5714
65 Mozolewski Jakub 91 0.0 0.0 3504.709 M 1999 Sowlany Orlik SKK Sokół 891.0648879.9737869.95240.00000.00000.00000.0000863.71810.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
66 Jakucionis Rytis 1937 0.0 0.0 3391.599 M 1985 ALYTUS Męźczyźni M2 MTB Riders Club 0.00000.00000.0000844.85980.00000.00000.0000830.43150.00000.0000867.84970.00000.0000848.45790.0000
67 Slobodko Dmitry 3157 0.0 0.0 3339.827 M 1984 Mińsk Męźczyźni M3 Ximik Team 0.00000.00000.00000.0000822.8752837.4129828.16960.0000851.36960.00000.00000.00000.00000.00000.0000
68 Kuczyński Tomasz 383 0.0 0.0 3164.489 M 1997 Ełk Orlik 0.00000.0000734.02430.0000797.98280.0000795.0977837.38430.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
69 Dzienis Piotr 461 0.0 0.0 3066.316 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 PTR OPTIMA Team 691.37900.00000.00000.0000824.67110.00000.00000.00000.00000.00000.0000793.45170.00000.0000756.8139
70 Malinowski Zenon 557 0.0 0.0 3025.000 M 1956 Łomża Męźczyźni M6 0.00000.0000757.16580.0000796.73650.00000.00000.00000.00000.00000.0000742.85690.0000728.24060.0000
71 Civilis Elijus 1747 0.0 0.0 2980.098 M 1981 Wilno Męźczyźni M3 Top Team Litwa 0.00000.0000981.1577998.94020.00000.00000.00000.00000.00000.00001000.00000.00000.00000.00000.0000
72 Besago Michail 958 0.0 0.0 2972.378 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00001000.00000.00000.00001000.00000.00000.00000.00000.0000972.37820.0000
73 Pinaitis Marius 1395 0.0 0.0 2947.718 M 1991 Wilno Męźczyźni M2 MyBike 0.00000.00000.0000998.93760.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000972.6763976.1036
74 Michnowski Jakub 1513 0.0 0.0 2912.475 M 1997 Białystok Orlik Warszawski Klub Kolarski 958.65390.00000.00000.0000990.94160.00000.00000.00000.0000962.87950.00000.00000.00000.00000.0000
75 Karaska Ridas 1194 0.0 0.0 2884.237 M 1976 Kowno Męźczyźni M4 Velomanija - Koldas 0.00000.0000956.7270965.30400.00000.00000.00000.00000.00000.0000962.20600.00000.00000.00000.0000
76 Bielecki Łukasz 1708 0.0 0.0 2826.706 M 1981 Warszawa (Mokotów) Męźczyźni M3 Absolute Bike Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000956.02320.00000.00000.0000909.42180.00000.0000961.26140.0000
77 Naujalis Zilvinas 1899 0.0 0.0 2767.622 M 1978 Jurbarkas Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 0.00000.00000.0000914.19750.00000.0000937.3669916.05790.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
78 DZIK YAUHEN 3135 0.0 0.0 2760.937 M 1989 Minsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.0000949.4725919.57820.00000.0000891.88640.00000.00000.00000.00000.00000.0000
79 Dmitruk Marek 982 0.0 0.0 2760.363 M 1977 Białystok Męźczyźni M4 740.12100.0000667.81120.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000698.60180.0000653.8287
80 ASTANOV Vsevolod 883 0.0 0.0 2710.780 M 1990 Minsk Męźczyźni M2 VELOMINSK 0.00000.00000.00000.00000.0000859.65240.00000.0000877.52260.00000.0000973.60530.00000.00000.0000
81 Tuszyński Tomasz 330 0.0 0.0 2683.962 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 0.00000.0000901.53440.00000.00000.00000.00000.00000.0000885.09240.00000.00000.0000897.33540.0000
82 Golub Dariusz 147 0.0 0.0 2675.550 M 1967 Ełk Męźczyźni M5 0.00000.0000866.42250.0000928.37640.00000.0000880.75070.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
83 Khamichenka Siarhei 3120 0.0 0.0 2654.840 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 VELOMINSK 0.00000.00000.00000.0000845.01070.0000893.30950.0000916.51960.00000.00000.00000.00000.00000.0000
84 Zych Wojciech 29 0.0 0.0 2650.712 M 1982 Białystok Męźczyźni M3 922.5583869.00590.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000859.14790.00000.0000
85 Kraska Arkadiusz 208 0.0 0.0 2631.974 M 1977 Puławy Męźczyźni M4 ATOL-BIKE PUŁAWY 0.0000881.50630.00000.00000.0000872.1818878.28590.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
86 Ziukas Mindaugas 1929 0.0 0.0 2608.762 M 1979 Wilno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000892.6688818.96530.00000.00000.00000.00000.0000897.12840.0000
87 Chodoń Jacek 939 0.0 0.0 2559.560 M 1969 Lublin Męźczyźni M5 Baran Cycling Team 0.0000835.91830.00000.00000.0000866.78190.00000.00000.0000856.85950.00000.00000.00000.00000.0000
88 Gabrylewicz Kazimierz 1487 0.0 0.0 2557.145 M 1961 Ełk Męźczyźni M5 0.00000.0000814.19020.0000880.19540.00000.0000862.75930.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
89 Kovaley Dmitry 1524 0.0 0.0 2554.999 M 1976 Slonim Męźczyźni M4 VeloSlonim Club 848.65800.00000.00000.00000.00000.00000.0000822.28790.00000.00000.0000884.05270.00000.00000.0000
90 Rinkevicius Karolis 1931 0.0 0.0 2548.425 M 1983 Kowno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000848.08500.00000.0000864.24110.00000.0000836.09940.0000
91 Rutkowski Jakub 439 0.0 0.0 2540.621 M 1989 Chełm Męźczyźni M2 880.7311798.14340.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000861.74610.00000.00000.0000
92 Łopieński Marcin 595 0.0 0.0 2498.195 M 1992 Łopienie-Jeże Męźczyźni M2 873.71110.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000836.94750.0000787.53590.00000.0000
93 Shakurau Aliaksandr 475 0.0 0.0 2452.530 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 RMRB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000783.61700.00000.00000.0000836.2879832.6251
94 Simkus Julius 1747 0.0 0.0 2444.231 M 1981 Riese Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 0.00000.00000.0000786.92680.00000.00000.0000818.00220.00000.00000.00000.00000.0000839.30180.0000
95 Bondaruk Adam 463 0.0 0.0 2401.329 M 1978 Hajnówka Męźczyźni M3 Hajnówka Biega 0.00000.00000.00000.0000798.45740.00000.00000.00000.00000.0000764.7743838.09780.00000.00000.0000
96 Kandakov Yauheni 558 0.0 0.0 2249.775 M 1973 Grodno Męźczyźni M4 789.29750.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000744.32890.00000.00000.0000716.1488
97 Ciołko Jarosław 814 0.0 0.0 2208.307 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000773.19240.0000691.8847743.2303
98 Kovaliovas Edgaras 1939 0.0 0.0 1991.460 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Top Team 0.00000.00000.0000991.48380.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000999.97620.0000
99 Sertvytis Donatas 1599 0.0 0.0 1945.359 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 Velomanija - Koldas 0.00000.00000.0000996.05040.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000949.30900.0000
100 Danyla Denas 1655 0.0 0.0 1936.647 M 1992 Kowno Męźczyźni M2 DUKE - Racing wheels 0.00000.0000957.04530.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000979.60190.00000.00000.00000.0000
101 SULSKUS EINARAS 363 0.0 0.0 1923.680 M 1977 WILNO Męźczyźni M4 International the Baltic Team 0.00000.0000959.1022964.57790.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
102 Dolgovas Andrejus 352 0.0 0.0 1908.466 M 1987 Kowno Męźczyźni M2 Top Team - Ultrabike 0.00000.0000959.21320.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000949.25260.0000
103 Grigas Laurynas 352 0.0 0.0 1880.676 M 1988 Kowno Męźczyźni M2 Dviratai-Daistatus 0.00000.0000920.3296960.34620.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
104 Varankou Mikalai 484 0.0 0.0 1869.037 M 1990 Mińsk Męźczyźni M2 MTB Training 972.33780.0000896.69970.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
105 Mukas Gediminas 324 0.0 0.0 1836.171 M 1981 Vilnius Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 0.0000917.65200.0000918.51940.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
106 BALABANOV Konstantin 1833 0.0 0.0 1835.334 M 1988 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000928.0833907.25080.00000.00000.00000.00000.0000
107 JOB ANDRZEJ 920 0.0 0.0 1802.383 M 1987 Jaworzno Męźczyźni M2 922.4282879.95460.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
108 Akifev Sergey 1861 0.0 0.0 1785.807 M 1981 Kaliningrad Męźczyźni M3 MTB1. ru 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000909.13050.00000.0000876.67650.00000.00000.00000.0000
109 Ptasiński Adam 300 0.0 0.0 1784.884 M 1975 Czarna Białostocka Męźczyźni M4 0.00000.0000889.49660.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000895.38720.0000
110 Dumcius Matas 1601 0.0 0.0 1757.382 M 1994 Kowno Orlik Velomanija - Koldas 0.00000.0000882.16500.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000875.21680.00000.00000.00000.0000
111 Chuchva Dzmitry 495 0.0 0.0 1735.517 M 1987 Mińsk Męźczyźni M2 KAMVOL MTBO Team 0.00000.00000.0000883.22910.0000852.28800.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
112 Papiernik Maciej 999 0.0 0.0 1687.648 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 0.0000855.1936832.45440.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
113 Maksimenkov Aleksandr 3288 0.0 0.0 1669.518 M 1970 Lida Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.0000836.62490.00000.00000.0000832.89300.00000.00000.00000.00000.00000.0000
114 Turak Robert 973 0.0 0.0 1660.740 M 1972 Puławy Męźczyźni M4 ATOL-BIKE PUŁAWY 0.00000.00000.00000.00000.0000834.9893825.75060.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
115 Bagiński Piotr 34 0.0 0.0 1652.165 M 1996 Łomża Orlik 901.94720.0000750.21760.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
116 Pietrak Marcin 1745 0.0 0.0 1609.000 M 1986 Jasienica Męźczyźni M2 Jasienica Team 0.0000796.09230.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000812.90790.00000.0000
117 Jursenas Ricardas 1876 0.0 0.0 1600.091 M 1960 Wilno Męźczyźni M5 0.00000.00000.0000802.76130.00000.00000.00000.00000.00000.0000797.32970.00000.00000.00000.0000
118 Cholscevnikov Andrej 1949 0.0 0.0 1594.629 M 1966 Wilno Męźczyźni M5 0.00000.00000.0000826.79000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000767.83890.0000
119 Babiarz Sylwester 117 0.0 0.0 1581.795 M 1991 Chełm Męźczyźni M2 873.34020.0000708.45490.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
120 ZABRODSKIY Vasiliy 1106 0.0 0.0 1575.435 M 1985 Grodno Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000854.08810.0000721.34720.00000.00000.00000.0000
121 Parseliunas Marius 1943 0.0 0.0 1544.429 M 1977 Olita Męźczyźni M4 MTB Riders Club 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000830.43120.00000.00000.00000.00000.0000713.99790.0000
122 Biszczan Rafał 1876 0.0 0.0 1521.412 M 1977 Wierzbica-Osiedle Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000777.5531743.85880.00000.0000
123 Bielecki Daniel 738 0.0 0.0 1515.799 M 1988 Wasilków Męźczyźni M2 817.63290.0000698.16640.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
124 Staskevicius Ignas 1933 0.0 0.0 1476.678 M 1981 Elektrenai Męźczyźni M3 0.00000.00000.0000744.67980.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000731.99820.0000
125 Samulevicius Saulius 944 0.0 0.0 1463.849 M 1984 Wilno Męźczyźni M3 kitaforma.lt 0.00000.0000701.6882762.16100.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
126 Bieluch Bartosz 1775 0.0 0.0 1462.961 M 1976 Suwałki Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000722.93410.00000.0000740.02700.0000
127 Volchanin Andrej 3119 0.0 0.0 1456.157 M 1979 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.0000703.77030.00000.00000.00000.0000752.38660.00000.00000.00000.00000.00000.0000
128 Walczak Marek 3033 0.0 0.0 1447.222 M 1958 Legionowo Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000687.51830.0000759.70390.00000.00000.00000.00000.00000.0000
129 Dymko Piotr 1002 0.0 0.0 1423.183 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 740.15320.00000.00000.0000683.03010.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
130 Radź Bartosz "Beny" 929 0.0 0.0 1413.208 M 1988 Supraśl Męźczyźni M2 762.8890650.31940.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
131 Grzegorczuk Tomasz 469 0.0 0.0 1403.291 M 1973 Warszawa Męźczyźni M4 0.00000.0000696.69150.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000706.59980.0000
132 Włodarczyk Daniel 837 0.0 0.0 1393.064 M 1985 Łuków Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.0000701.7770691.28670.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
133 Kowalski Andrzej 202 0.0 0.0 1215.338 M 1956 Białystok Męźczyźni M6 Polmozbyt Plus Białystok Bike Team 609.36730.0000605.97070.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
134 Manikas Domas 837 0.0 0.0 1000.000 M 1991 Poniewież Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00001000.00000.0000
135 Karolonek Albert 1863 0.0 0.0 999.774 M 1998 Warszawa Orlik Warszawski Klub Kolarski 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000999.77400.00000.00000.0000
136 Mickus Donatas 883 0.0 0.0 997.627 M 1985 Vilnius Męźczyźni M2 SK S-Sportas 0.00000.00000.0000997.62710.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
137 Juodisius Julius 1690 0.0 0.0 973.575 M 1985 Wilno Męźczyźni M2 Jokers-Santa Monica Networks 0.00000.00000.0000973.57490.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
138 UTKINAS MARTYNAS 726 0.0 0.0 965.816 M 1986 WILNO Męźczyźni M2 Top Team 0.00000.00000.0000965.81640.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
139 Starikovich Vadim 3118 0.0 0.0 964.489 M 1990 Witebsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000964.48860.00000.00000.00000.00000.00000.0000
140 Andrasiunas Petras 889 0.0 0.0 961.550 M 1983 Wilno Męźczyźni M3 SK S-Sportas 0.00000.00000.0000961.55030.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
141 Ratkevicius Marius 1863 0.0 0.0 960.439 M 1984 Wilno Męźczyźni M3 Focus Vilnius 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000960.43950.00000.00000.00000.0000
142 Krysiewicz Piotr 92 0.0 0.0 960.086 M 1999 Białystok Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000960.08560.0000
143 Chernushevich Alesander 3207 0.0 0.0 959.561 M 1990 Gomel Orlik ВелаМайстар 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000959.56080.00000.00000.00000.00000.00000.0000
144 Borowicz Bartosz 1890 0.0 0.0 958.451 M 1988 Warszawa Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000958.45100.00000.00000.00000.00000.0000
145 Koza Przemysław 1398 0.0 0.0 955.793 M 1981 Puławy Męźczyźni M3 ATOL-BIKE PUŁAWY 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000955.79290.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
146 Donatas Sertvytis 1599 0.0 0.0 950.486 M 1991 Kaunas Męźczyźni M2 Velomanija - Koldas 0.00000.0000950.48630.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
147 ALEKSANDROV Yegor 3136 0.0 0.0 938.045 M 1990 Mińsk Męźczyźni M2 MTB Training 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000938.04460.00000.00000.00000.00000.00000.0000
148 Taura Rytis 1863 0.0 0.0 937.997 M 1982 Poniewież Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000937.99710.0000
149 Hvostenkov Maksim 3291 0.0 0.0 937.447 M 1993 Gomel Orlik ВелаМайстар 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000937.44690.00000.00000.00000.00000.00000.0000
150 Oziunas Justas 435 0.0 0.0 936.246 M 1985 Vilnius Męźczyźni M2 Jokers-Santa Monica Networks 0.00000.0000936.24570.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
151 Hrushhev Vadim 3011 0.0 0.0 936.154 M 1984 Borysów Męźczyźni M3 g. Borisov klub "Pramen" 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000936.15440.00000.00000.00000.00000.00000.0000
152 Kamiński Michał 845 0.0 0.0 925.184 M 1998 Biała Podlaska Orlik GO SPORT AK-SPED TEAM 0.00000.00000.00000.00000.0000925.18450.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
153 Niechwiedowicz Paweł 4 0.0 0.0 922.674 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 922.67380.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
154 Norkevicius Andrius 951 0.0 0.0 921.080 M 1975 Wilno Męźczyźni M4 Colibri Cycling Team 0.00000.00000.0000921.07970.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
155 KIELA DAINIUS 234 0.0 0.0 920.257 M 1972 VILNIUS Męźczyźni M4 S-Sportas 0.00000.00000.0000920.25660.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
156 PUZAREVSKIY Roman 3078 0.0 0.0 919.958 M 1994 Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000919.95830.00000.00000.00000.00000.00000.0000
157 Dilys Jaunius 973 0.0 0.0 915.565 M 1976 Wilno Męźczyźni M4 0.00000.00000.0000915.56500.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
158 Massimo Berton 1623 0.0 0.0 915.409 M 1967 Pordenone Męźczyźni M5 Acido Lattico Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000915.40940.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
159 Valiauga Arnoldas 878 0.0 0.0 914.038 M 1992 Vilnius Męźczyźni M2 Top Team - Ultrabike 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000914.03780.00000.00000.00000.0000
160 ZIENKIEVIC Ihor 3125 0.0 0.0 910.282 M 1987 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000910.28150.00000.00000.00000.00000.00000.0000
161 KHOROMONENKO Aleksandr 3117 0.0 0.0 910.094 M 1984 Męźczyźni M3 Ximik Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000910.09380.00000.00000.00000.00000.00000.0000
162 Komarov Alexei 3113 0.0 0.0 907.008 M 1985 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000907.00780.00000.00000.00000.00000.00000.0000
163 Korchagin Viktor 1873 0.0 0.0 903.416 M 1967 Moskwa Męźczyźni M5 Giant - Russian Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000903.41580.00000.00000.00000.00000.0000
164 Kazlauskas Mindaugas 1624 0.0 0.0 901.259 M 1981 Wilno Męźczyźni M3 SWEDBANK 0.00000.00000.0000901.25920.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
165 Gylewich Ignas 1398 0.0 0.0 901.216 M 1978 Molety Męźczyźni M3 Montis Magia 0.00000.00000.0000901.21560.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
166 Przekop Michał 1910 0.0 0.0 900.828 M 1994 Suwałki Orlik Góra Rowerska Sklep Rowerowy Suwałki 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000900.82800.0000
167 Naujalis Zilvinas 1934 0.0 0.0 900.030 M 1978 Jurbarkas Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000900.03000.0000
168 Mitas Jarosław 434 0.0 0.0 898.539 M 1967 Warszawa (Wola) Męźczyźni M5 0.00000.0000898.53880.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
169 Voronkov Nikolai 3115 0.0 0.0 890.627 M 1990 Mińsk Męźczyźni M2 MTB Training 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000890.62660.00000.00000.00000.00000.00000.0000
170 NASYROV Aleksey 3108 0.0 0.0 888.386 M 1983 Męźczyźni M3 MTBRB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000888.38570.00000.00000.00000.00000.00000.0000
171 Shishlo Sergej 3296 0.0 0.0 883.053 M 1965 Borysów Męźczyźni M5 g. Borisov klub "Pramen" 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000883.05320.00000.00000.00000.00000.00000.0000
172 Ragaisis Vygandas 694 0.0 0.0 880.886 M 1988 Wilno Męźczyźni M2 DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.0000880.88620.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
173 Świderski Paweł 726 0.0 0.0 880.291 M 1990 Warszawa Męźczyźni M2 GO SPORT AK-SPED TEAM 0.00000.00000.00000.00000.0000880.29140.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
174 Kułakowski Daniel 366 0.0 0.0 879.869 M 1977 Białystok Męźczyźni M4 879.86880.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
175 Zhdanovskiy Arseniy 3146 0.0 0.0 877.872 M 1991 Mińsk Męźczyźni M2 MTB Training 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000877.87170.00000.00000.00000.00000.00000.0000
176 Belko Dmitrij 3206 0.0 0.0 877.697 M 1999 Mińsk Orlik Минская область 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000877.69710.00000.00000.00000.00000.00000.0000
177 SHCHURKO Dmitriy 3104 0.0 0.0 877.348 M 1976 Mińsk Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000877.34820.00000.00000.00000.00000.00000.0000
178 Rudenkov Vladislav 3210 0.0 0.0 877.087 M 1993 Gomel Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000877.08660.00000.00000.00000.00000.00000.0000
179 LOHVYNOVYCH Vytold 3092 0.0 0.0 877.000 M 1996 Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000876.99950.00000.00000.00000.00000.00000.0000
180 Jakubiuk Mateusz 1342 0.0 0.0 873.904 M 2000 Międzyrzec Podlaski Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000873.90400.00000.00000.0000
181 Żeszczyński Cezary 429 0.0 0.0 872.072 M 1979 Warszawa Męźczyźni M3 0.00000.0000872.07240.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
182 Pomian Sławomir 440 0.0 0.0 870.213 M 1974 Białystok Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000870.2128
183 Banaszewski Jacek 1920 0.0 0.0 864.000 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000863.99980.0000
184 Kaczyński Aleksander 399 0.0 0.0 863.894 M 1982 Łapy Męźczyźni M3 NADAKTYWNI 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000863.89450.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
185 Bogusz Maxim 3264 0.0 0.0 862.686 M 1982 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000862.68570.00000.00000.00000.00000.00000.0000
186 RUSAKOVICH Mikhail 3197 0.0 0.0 862.601 M 1984 Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000862.60140.00000.00000.00000.00000.00000.0000
187 Cichosz Marcin 889 0.0 0.0 862.570 M 1975 Łuków Męźczyźni M4 Rowerowy Łuków 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000862.57000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
188 Shakel Jurij 3299 0.0 0.0 862.517 M 1963 Brasław Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000862.51710.00000.00000.00000.00000.00000.0000
189 Gervickas Giedrius 953 0.0 0.0 859.079 M 1977 Wilno Męźczyźni M4 Focus Vilnius 0.00000.00000.0000859.07920.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
190 Barniskis Julius 1754 0.0 0.0 858.430 M 1988 Wilno Męźczyźni M2 Jokers-Santa Monica Networks 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000858.43000.0000
191 Kovalev Dmitriy 3089 0.0 0.0 857.407 M 1976 Slonim Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000857.40650.00000.00000.00000.00000.00000.0000
192 Baranovskiy Aleksandr 3281 0.0 0.0 855.495 M 1984 Soligorsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000855.49530.00000.00000.00000.00000.00000.0000
193 SINKEVICH Aleksandr 3251 0.0 0.0 854.501 M 1988 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000854.50150.00000.00000.00000.00000.00000.0000
194 Schastlonok Maksim 3103 0.0 0.0 854.253 M 1992 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000854.25340.00000.00000.00000.00000.00000.0000
195 Siniło Bartosz 425 0.0 0.0 854.005 M 1986 Czarna Białostocka Męźczyźni M2 854.00480.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
196 Małecki Marek 1423 0.0 0.0 853.119 M 1973 Ełk Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.0000853.11850.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
197 Romek Czernevicz 1840 0.0 0.0 852.702 M 1972 Vilnius Męźczyźni M4 Wilier Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000852.70210.0000
198 SHCHERBAK Sergey 3106 0.0 0.0 850.713 M 1977 Mińsk Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000850.71320.00000.00000.00000.00000.00000.0000
199 Valiukevicius Andrius 942 0.0 0.0 846.780 M 1985 Vilnius Męźczyźni M2 DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.0000846.77970.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
200 Shcherbakov Aleksej 3284 0.0 0.0 843.317 M 1988 Mohylew Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000843.31710.00000.00000.00000.00000.00000.0000
201 KOZLOV Ivan 3067 0.0 0.0 842.754 M 1998 Gomel Orlik ВелаМайстар 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000842.75350.00000.00000.00000.00000.00000.0000
202 Gritenas Mantas 1403 0.0 0.0 839.258 M 1981 Kaunas Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team 0.00000.00000.0000839.25810.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
203 Rudys Jonas 1893 0.0 0.0 838.715 M 1980 VILNIUS Męźczyźni M3 Everest Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000838.71460.00000.00000.00000.0000
204 Gluoksnis Tomas 1752 0.0 0.0 835.965 M 1979 Wilno Męźczyźni M3 Everest Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000835.96520.00000.00000.00000.0000
205 Dubrovnik Oleg 3294 0.0 0.0 834.152 M 1973 Lida Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000834.15230.00000.00000.00000.00000.00000.0000
206 Lucenko Evgenij 3166 0.0 0.0 832.736 M 1985 Mohylew Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000832.73580.00000.00000.00000.00000.00000.0000
207 Kulik Ryszard 1690 0.0 0.0 831.767 M 1971 Ełk Męźczyźni M4 PT Mazury Team Ełk 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000831.76700.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
208 Janusaitis Paulius 866 0.0 0.0 828.982 M 1983 Garliava Męźczyźni M3 0.00000.00000.0000828.98160.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
209 Albert Ignatavivius 697 0.0 0.0 828.981 M 1991 Pibeliskes Męźczyźni M2 0.00000.00000.0000828.98110.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
210 Zenkevich Ihar 604 0.0 0.0 827.938 M 1987 Mińsk Męźczyźni M2 827.93760.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
211 Olszewski Sławomir 157 0.0 0.0 827.283 M 1957 Ełk Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.0000827.28270.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
212 Vitkunas Karolis 1676 0.0 0.0 826.797 M 1991 Vilnius Męźczyźni M2 DVIRACIUDALYS.LT - VETRUNGE 0.00000.00000.0000826.79690.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
213 Baranowski Maciej 266 0.0 0.0 826.283 M 1979 Chełm Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.0000826.28260.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
214 Kowalski Piotr 748 0.0 0.0 823.846 M 1977 Ostrołęka Męźczyźni M4 0.00000.0000823.84570.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
215 Kuncaitis Nerijus 974 0.0 0.0 822.956 M 1973 Wilno Męźczyźni M4 Impuls Racing Team 822.95550.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
216 Grabowski Paweł 737 0.0 0.0 821.953 M 1993 Choroszcz Orlik 0.00000.00000.00000.0000821.95300.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
217 Ogonowski Mateusz 1867 0.0 0.0 819.547 M 1986 Warszawa (Mokotów) Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000819.5469
218 Zaharov Ivan 3160 0.0 0.0 819.363 M 1979 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000819.36320.00000.00000.00000.00000.00000.0000
219 OLSHANETS Vladislav 3258 0.0 0.0 818.983 M 1983 Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000818.98310.00000.00000.00000.00000.00000.0000
220 Labutis Gediminas 897 0.0 0.0 818.388 M 1978 Kowno Męźczyźni M3 Dviratai-Daistatus 0.00000.00000.0000818.38770.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
221 Bulyaninitsa Dmitry 3150 0.0 0.0 818.300 M 1994 Mińsk Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000818.29980.00000.00000.00000.00000.00000.0000
222 Shkut Aleksandr 3275 0.0 0.0 817.921 M 1970 Borisov Męźczyźni M4 g. Borisov klub "Pramen" 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000817.92070.00000.00000.00000.00000.00000.0000
223 Venslovas Robertas 1670 0.0 0.0 817.787 M 1976 Vilnius Męźczyźni M4 SWEDBANK 0.00000.00000.0000817.78730.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
224 Ramanauskas Marius 791 0.0 0.0 816.573 M 1988 Wilno Męźczyźni M2 Chain Gang 0.00000.00000.0000816.57270.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
225 Vaidas Kacevicius 1625 0.0 0.0 813.275 M 1986 Vilnius Męźczyźni M2 0.00000.00000.0000813.27540.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
226 Amelyaniuk Aliaksei 338 0.0 0.0 810.709 M 1981 Brzześć Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000810.70900.00000.00000.00000.00000.00000.0000
227 Sochoń Wojciech 284 0.0 0.0 809.210 M 1972 Sochonie Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000809.20980.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
228 Svirid Andrey 3144 0.0 0.0 809.074 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 MTB RB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000809.07420.00000.00000.00000.00000.00000.0000
229 Ershov Vladimir 1588 0.0 0.0 807.313 M 1977 Brest Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.0000807.31280.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
230 ZUJEV Maksim 3111 0.0 0.0 807.298 M 1983 Moskwa Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000807.29830.00000.00000.00000.00000.00000.0000
231 Astapavets Yauheni 3143 0.0 0.0 807.225 M 1990 Minsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000807.22450.00000.00000.00000.00000.00000.0000
232 Rotko Vjacheslav 3133 0.0 0.0 805.898 M 1963 Mińsk Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000805.89790.00000.00000.00000.00000.00000.0000
233 Benyash Yevgeniy 3088 0.0 0.0 805.604 M 1989 Baranowicze Męźczyźni M2 MTB RB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000805.60370.00000.00000.00000.00000.00000.0000
234 Piotrowski Tomasz 1895 0.0 0.0 804.853 M 1974 Olsztyn Męźczyźni M4 Centrum Medyczne Zaniewska 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000804.85260.0000
235 BACZURNYJ Mikhail 3254 0.0 0.0 802.746 M 1999 Orlik ВелаМайстар 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000802.74650.00000.00000.00000.00000.00000.0000
236 Mlecka Darius 1067 0.0 0.0 801.553 M 1983 Vilnius Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000801.55350.0000
237 Grządka Przemysław 686 0.0 0.0 800.979 M 1979 Krasnystaw Męźczyźni M3 PZU SPORT TEAM 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000800.97910.00000.00000.00000.00000.0000
238 Gofmanas Vilius 715 0.0 0.0 800.126 M 1981 Vilnius Męźczyźni M3 DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.0000800.12600.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
239 Stankiewicz Piotr 1884 0.0 0.0 799.179 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000799.17890.00000.00000.0000
240 Aleksandrow Radosław 431 0.0 0.0 799.073 M 1996 Niemenczyn Orlik Szkoła Sportowa Samorządu Rejonu Wileńskiego 0.00000.00000.0000799.07300.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
241 MAZEPIN Aleksandr 3246 0.0 0.0 797.308 M 1993 Orlik ВелоГомель и Cadence 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000797.30830.00000.00000.00000.00000.00000.0000
242 CAUSOV Dmitrij 3283 0.0 0.0 797.164 M 1977 Męźczyźni M4 ВелоГомель и Cadence 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000797.16430.00000.00000.00000.00000.00000.0000
243 LUKSAS TAUTVYDAS 1752 0.0 0.0 793.005 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 Antaris Team 0.00000.00000.0000793.00530.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
244 Alksmantas Algimantas 864 0.0 0.0 792.139 M 1982 Vilnius Męźczyźni M3 DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.0000792.13890.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
245 Zebrev Vladimir 3165 0.0 0.0 791.659 M 1986 Minsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000791.65920.00000.00000.00000.00000.00000.0000
246 Madejek Robert 167 0.0 0.0 791.449 M 1971 Grajewo Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000791.44920.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
247 Dervinis Valdemaras 1721 0.0 0.0 791.009 M 1960 Wilno Męźczyźni M5 0.00000.00000.0000791.00860.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
248 Zelionka Marius 709 0.0 0.0 790.671 M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.0000790.67090.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
249 Flis Robert 1831 0.0 0.0 790.070 M 1984 Zofianka Górna Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000790.07020.00000.00000.00000.00000.0000
250 LANDYuK Władysław 3082 0.0 0.0 789.747 M 1995 Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000789.74680.00000.00000.00000.00000.00000.0000
251 Kottowicz Tomasz 916 0.0 0.0 789.629 M 1977 Białystok Męźczyźni M4 789.62850.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
252 Niewiarowski Jakub 97 0.0 0.0 789.401 M 2000 Białystok Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000789.40090.00000.0000
253 Baskurzyński Mariusz 832 0.0 0.0 788.397 M 1973 Biała Podlaska Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.0000788.39720.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
254 Cieciera Maciej 1791 0.0 0.0 785.531 M 1978 Halinów Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000785.53060.00000.00000.0000
255 Gontek Łukasz 1834 0.0 0.0 785.504 M 1985 Lublin Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000785.50380.00000.00000.00000.00000.0000
256 BUTKO Andriej 3081 0.0 0.0 785.181 M 1988 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000785.18060.00000.00000.00000.00000.00000.0000
257 Kavaliauskas Evaldas 1469 0.0 0.0 783.592 M 1982 Wilno Męźczyźni M3 SWEDBANK 0.00000.00000.0000783.59180.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
258 DYKMAN DMITRIJ 1489 0.0 0.0 783.503 M 1975 VILNUS Męźczyźni M4 Impuls Racing Team 0.00000.00000.0000783.50260.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
259 Daujotas Lukas 607 0.0 0.0 782.295 M 1987 Ukmerge Męźczyźni M2 0.00000.00000.0000782.29540.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
260 Daniljuk Pavel 3268 0.0 0.0 781.773 M 1985 Zhabinka Męźczyźni M2 ПивТоргГлавМяс 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000781.77310.00000.00000.00000.00000.00000.0000
261 Kernozhitsky Sergei 3112 0.0 0.0 778.532 M 1981 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000778.53240.00000.00000.00000.00000.00000.0000
262 Shapteboy Wasilij 3195 0.0 0.0 776.068 M 1979 Mogilew Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000776.06820.00000.00000.00000.00000.00000.0000
263 Imbrasas Romualds 713 0.0 0.0 775.194 M 1987 Wilno Męźczyźni M2 DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.0000775.19380.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
264 Siemieniuk Krzysztof 1566 0.0 0.0 773.411 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 773.41120.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
265 Bykowski Damian 394 0.0 0.0 772.084 M 1993 Sokółka Orlik 0.00000.0000772.08420.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
266 Hashimoto Javier 1623 0.0 0.0 766.267 M 1980 VILNIUS Męźczyźni M3 A Bit early 0.00000.00000.0000766.26660.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
267 Lisovskii Pavel 3147 0.0 0.0 765.037 M 1986 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000765.03730.00000.00000.00000.00000.00000.0000
268 Syrovatkin Maksym 3063 0.0 0.0 764.176 M 1989 Grodno Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000764.17630.00000.00000.00000.00000.00000.0000
269 Cernevicius Rolandas 1948 0.0 0.0 758.362 M 1976 Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000758.36250.0000
270 Giraitis Mindaugas 1747 0.0 0.0 756.533 M 1990 Wilno Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 0.00000.00000.0000756.53260.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
271 Kamiński Wiesław 798 0.0 0.0 756.453 M 1960 Nowosiedliny Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000756.4526
272 Krisenkov Aleksey 3145 0.0 0.0 756.060 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000756.06000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
273 Kraska Zbigniew 127 0.0 0.0 752.609 M 1964 Chełm Męźczyźni M5 752.60860.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
274 Tereszczuk Jacek 1891 0.0 0.0 751.630 M 1960 Lublin Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000751.63000.00000.00000.00000.00000.0000
275 Interesovas Robertas 1914 0.0 0.0 748.450 M 1978 Kowno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000748.45030.0000
276 Dąbrowski Maciej 418 0.0 0.0 747.717 M 1973 Warszawa Męźczyźni M4 747.71700.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
277 KUDIN Dmitrij 3128 0.0 0.0 746.975 M 1987 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000746.97470.00000.00000.00000.00000.00000.0000
278 Bernotas Valdas 731 0.0 0.0 746.889 M 1985 Wilno Męźczyźni M2 Best Team Init 0.00000.00000.0000746.88900.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
279 Burakowski Robert 1067 0.0 0.0 746.829 M 1977 Lublin Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000746.82870.00000.00000.00000.00000.0000
280 Kondakov Yevgeniy 3203 0.0 0.0 745.776 M 1973 Grodno Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000745.77560.00000.00000.00000.00000.00000.0000
281 BARKhANOV Aleksy 3198 0.0 0.0 745.335 M 1988 Męźczyźni M2 MTB Training 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000745.33480.00000.00000.00000.00000.00000.0000
282 Serafiński Krzysztof 323 0.0 0.0 741.920 M 1976 Nowogród Męźczyźni M4 0.00000.0000741.92030.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
283 Sawicki Andrzej 1892 0.0 0.0 741.196 M 1959 Lublin Męźczyźni M6 INŻYNIERIA Rowerowa 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000741.19570.00000.00000.00000.00000.0000
284 Rusetskiy Igor 3259 0.0 0.0 736.074 M 1973 Soligorsk Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000736.07400.00000.00000.00000.00000.00000.0000
285 Wyrzykowski Marcin 456 0.0 0.0 735.997 M 1981 Warszawa Męźczyźni M3 0.00000.0000735.99690.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
286 Bartoszewicki Aleksander 878 0.0 0.0 732.403 M 1971 Otwock Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.0000732.40270.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
287 STEPANENKO Igor 3201 0.0 0.0 731.560 M 1989 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000731.55980.00000.00000.00000.00000.00000.0000
288 LARIONOV Andriej 3124 0.0 0.0 731.075 M 1981 Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000731.07500.00000.00000.00000.00000.00000.0000
289 Janus Dawid 1500 0.0 0.0 730.925 M 1983 Kętrzyn Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000730.92530.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
290 Baranauskas Vilnius 1945 0.0 0.0 728.534 M 1981 Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000728.53410.0000
291 Mokin Denis 3286 0.0 0.0 727.820 M 1986 Mogilev Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000727.81990.00000.00000.00000.00000.00000.0000
292 Dashkevich Sergej 3282 0.0 0.0 721.868 M 1996 Gomel Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000721.86780.00000.00000.00000.00000.00000.0000
293 Grishkin Aleksey 3285 0.0 0.0 721.750 M 1989 Chausy Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000721.74980.00000.00000.00000.00000.00000.0000
294 Kravtsevich Valeriy 3289 0.0 0.0 721.573 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000721.57280.00000.00000.00000.00000.00000.0000
295 Yakubov Vadim 3168 0.0 0.0 719.984 M 1994 Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000719.98370.00000.00000.00000.00000.00000.0000
296 Romaszewski Andriej 3086 0.0 0.0 719.573 M 1979 Lida Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000719.57280.00000.00000.00000.00000.00000.0000
297 Bożko Marcin 1887 0.0 0.0 718.039 M 1978 Warszawa (Ursynów) Męźczyźni M3 ORŁÓW RACING TEAM 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000718.03910.00000.00000.00000.00000.0000
298 KIREY Viktor 3068 0.0 0.0 716.652 M 1990 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000716.65180.00000.00000.00000.00000.00000.0000
299 Wojnar Jędrzej 1932 0.0 0.0 716.627 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000716.6273
300 Kaminskas Vidmantas 434 0.0 0.0 716.608 M 1971 Wilno Męźczyźni M4 Admiral Club 0.00000.00000.0000716.60830.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
301 IHNATJEV Alieksiej 3260 0.0 0.0 712.947 M 1981 Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000712.94730.00000.00000.00000.00000.00000.0000
302 Stasiewicz Arkadiusz 1623 0.0 0.0 709.636 M 1967 Hajnówka Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000709.63560.00000.00000.0000
303 Kuprianowicz Michał 1004 0.0 0.0 709.451 M 1983 Wasilków Męźczyźni M3 0.00000.0000709.45110.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
304 Plyciuraitis Plycius Martynas 1908 0.0 0.0 708.307 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 Wilier Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000708.30710.0000
305 Schurevich Ivan 3162 0.0 0.0 707.632 M 1993 Minsk Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000707.63190.00000.00000.00000.00000.00000.0000
306 Obuchowski Sławomir 654 0.0 0.0 707.159 M 1955 Białystok Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000707.1589
307 Chorov Andriej 3252 0.0 0.0 706.386 M 1993 Borisov Orlik г. Борисов клуб "Прамень" 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000706.38600.00000.00000.00000.00000.00000.0000
308 ILIN Ivan 3139 0.0 0.0 703.067 M 1982 Minsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000703.06650.00000.00000.00000.00000.00000.0000
309 Józefczuk Jacek 1889 0.0 0.0 702.503 M 1978 Lublin Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000702.50310.00000.00000.00000.00000.0000
310 PODPORINOV Dmitriy 3110 0.0 0.0 702.060 M 1983 Minsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000702.06000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
311 Kucheryayev Vadim 3158 0.0 0.0 701.223 M 1986 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000701.22340.00000.00000.00000.00000.00000.0000
312 Nadtochiy Siarhei 3267 0.0 0.0 700.889 M 1960 Grodno Męźczyźni M5 ВелоГродно 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000700.88930.00000.00000.00000.00000.00000.0000
313 Baj Mariusz 1881 0.0 0.0 697.896 M 1971 Zamość Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000697.89630.00000.00000.00000.00000.0000
314 Kuzero Andrey 1424 0.0 0.0 697.327 M 1985 Gomel Męźczyźni M2 0.00000.0000697.32750.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
315 Salasevicius Donatas 586 0.0 0.0 695.121 M 1976 Vilnius Męźczyźni M4 Impuls Racing Team 0.00000.00000.0000695.12110.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
316 Mackelis Tadas 583 0.0 0.0 694.716 M 1981 Wilno Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 694.71630.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
317 Filimonov Paviel 3075 0.0 0.0 693.184 M 1982 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000693.18360.00000.00000.00000.00000.00000.0000
318 SJETININ Andriej 3169 0.0 0.0 686.552 M 1982 Męźczyźni M3 MTB Training 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000686.55210.00000.00000.00000.00000.00000.0000
319 Miedin Aleksandr 3208 0.0 0.0 686.445 M 1990 Homieĺ Męźczyźni M2 ВелаМайстар 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000686.44530.00000.00000.00000.00000.00000.0000
320 Kosobutskiy Denis 3129 0.0 0.0 685.433 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000685.43250.00000.00000.00000.00000.00000.0000
321 Łupiński Mateusz 1018 0.0 0.0 685.240 M 1992 Białystok Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000685.2401
322 Śmiechurski Robert 1145 0.0 0.0 684.863 M 1966 Kobyłka Męźczyźni M5 BEPS RACIN TEAM 0.00000.00000.00000.00000.00000.0000684.86290.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
323 Diemidov Konstantin 3095 0.0 0.0 684.582 M 1975 Kalininhrad Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000684.58200.00000.00000.00000.00000.00000.0000
324 Badyulya Andrey 3126 0.0 0.0 684.476 M 1983 Minsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000684.47580.00000.00000.00000.00000.00000.0000
325 Nariunas Giedrius 1941 0.0 0.0 683.652 M 1976 Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000683.65240.0000
326 Golub Sergej 3273 0.0 0.0 676.865 M 1958 Borysów Męźczyźni M6 г. Борисов клуб "Прамень" 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000676.86530.00000.00000.00000.00000.00000.0000
327 Jarzębski Rafał 1604 0.0 0.0 675.845 M 1986 Mińsk Mazowiecki Męźczyźni M2 Mińska Grupa Rowerowa 0.00000.00000.00000.00000.0000675.84520.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
328 Leonas Marius 449 0.0 0.0 675.207 M 1975 Wilno Męźczyźni M4 0.00000.00000.0000675.20730.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
329 SUMIEL Viktor 3021 0.0 0.0 673.097 M 1985 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000673.09750.00000.00000.00000.00000.00000.0000
330 Stepanov Światosław 1422 0.0 0.0 671.123 M 1988 Gomel Męźczyźni M2 0.00000.0000671.12270.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
331 Adasik Vyacheslav 3091 0.0 0.0 670.847 M 1975 Slonim Męźczyźni M4 VeloSlonim Club 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000670.84660.00000.00000.00000.00000.00000.0000
332 ZABOLOTNIUK Dienis 3276 0.0 0.0 670.745 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000670.74470.00000.00000.00000.00000.00000.0000
333 Tomasevicius Julius 1686 0.0 0.0 665.101 M 1974 Vilnius Męźczyźni M4 SANTA - KITASREIKALAS 0.00000.00000.0000665.10100.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
334 Smuraga Evgenij 3164 0.0 0.0 665.084 M 1988 Mińsk Męźczyźni M2 MTBRB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000665.08440.00000.00000.00000.00000.00000.0000
335 Parfieniuk Tomasz 805 0.0 0.0 662.550 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.0000662.55010.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
336 Boriskevich Evgenij 3156 0.0 0.0 659.963 M 1992 Mińsk Męźczyźni M2 MTB RB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000659.96260.00000.00000.00000.00000.00000.0000
337 Ermakov Vitali 454 0.0 0.0 659.635 M 1989 Gomel Męźczyźni M2 0.00000.0000659.63490.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
338 MALIUZIC Aleksey 3101 0.0 0.0 659.273 M 1990 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000659.27250.00000.00000.00000.00000.00000.0000
339 Grabowski Jakub 1684 0.0 0.0 657.626 M 1982 Piaseczno Męźczyźni M3 Sklepbicykl.pl- PERFECTSOURCE 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000657.62570.00000.00000.00000.00000.0000
340 Bis Marcin 878 0.0 0.0 651.510 M 1982 Warszawa Męźczyźni M3 BIS 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000651.51010.00000.00000.00000.00000.0000
341 Sosno Aleksandr 3121 0.0 0.0 649.331 M 1987 Mińs Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000649.33060.00000.00000.00000.00000.00000.0000
342 Stepantsevich Maksim 3084 0.0 0.0 649.283 M 1992 Lida Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000649.28280.00000.00000.00000.00000.00000.0000
343 POTAPCHUK Dmitriy 3209 0.0 0.0 647.331 M 1971 Borovlyany Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000647.33060.00000.00000.00000.00000.00000.0000
344 Wolanin Patryk 133 0.0 0.0 647.273 M 2001 Chełm Orlik 647.27280.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
345 Kuryło Piotr 596 0.0 0.0 646.876 M 1972 Augustów Męźczyźni M4 646.87560.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
346 FILON Viktor 3266 0.0 0.0 643.508 M 1985 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000643.50810.00000.00000.00000.00000.00000.0000
347 BUTKEVYCH Sergey 3211 0.0 0.0 642.899 M 1989 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000642.89880.00000.00000.00000.00000.00000.0000
348 Aleksenko Vladislav 3199 0.0 0.0 641.870 M 1989 Minsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000641.87030.00000.00000.00000.00000.00000.0000
349 Klyuyev Stanislav 3127 0.0 0.0 641.730 M 1986 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000641.73030.00000.00000.00000.00000.00000.0000
350 Stankevich Yegor 3087 0.0 0.0 641.730 M 2001 Lida Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000641.73030.00000.00000.00000.00000.00000.0000
351 KHOLOSTYAKOV Vladimir 3141 0.0 0.0 641.078 M 1980 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000641.07780.00000.00000.00000.00000.00000.0000
352 Borisevich Sergey 3279 0.0 0.0 640.334 M 1970 Lida Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000640.33370.00000.00000.00000.00000.00000.0000
353 Firanchuk Aleksey 3161 0.0 0.0 635.814 M 1980 Mińsk Męźczyźni M3 MTBRB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000635.81360.00000.00000.00000.00000.00000.0000
354 Karpacz Vladimir 3051 0.0 0.0 635.630 M 1992 Grodno Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000635.63040.00000.00000.00000.00000.00000.0000
355 Bondarenko Artiemij 3257 0.0 0.0 629.466 M 1997 Mińsk Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000629.46590.00000.00000.00000.00000.00000.0000
356 KONOPLYTSKYY Aleksey 3155 0.0 0.0 627.854 M 1984 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000627.85400.00000.00000.00000.00000.00000.0000
357 Fomin Leonid 3293 0.0 0.0 627.497 M 1983 Mogilev Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000627.49700.00000.00000.00000.00000.00000.0000
358 Fomin Vladimir 3295 0.0 0.0 626.740 M 1952 Mogilev Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000626.73960.00000.00000.00000.00000.00000.0000
359 Murashko Kirill 3142 0.0 0.0 625.009 M 1992 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000625.00890.00000.00000.00000.00000.00000.0000
360 Chagari Jurij 3265 0.0 0.0 624.390 M 1980 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000624.38990.00000.00000.00000.00000.00000.0000
361 Taras Dmitry 3227 0.0 0.0 624.346 M 1995 Mińsk Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000624.34570.00000.00000.00000.00000.00000.0000
362 Dzmitry Kharevich 3287 0.0 0.0 616.066 M 1987 Lesnoj Męźczyźni M2 MTBRB 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000616.06640.00000.00000.00000.00000.00000.0000
363 DOLGANOV Aleksey 3253 0.0 0.0 609.726 M 1960 Grodno Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000609.72580.00000.00000.00000.00000.00000.0000
364 Beynarovich Artur 3297 0.0 0.0 609.431 M 1989 Grodno Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000609.43110.00000.00000.00000.00000.00000.0000
365 KAZIMIRCJENKO Alieksiej 3137 0.0 0.0 607.920 M 1978 Dazo Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000607.92010.00000.00000.00000.00000.00000.0000
366 Kulichkov Sierhiej 3271 0.0 0.0 607.418 M 1980 Mogilev Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000607.41810.00000.00000.00000.00000.00000.0000
367 Diufur Roman 3290 0.0 0.0 606.000 M 2000 Mosty Orlik 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000606.00030.00000.00000.00000.00000.00000.0000
368 Reshetnikov Aleksey 3094 0.0 0.0 596.459 M 1988 Minsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000596.45920.00000.00000.00000.00000.00000.0000
369 Bertowski Mirosław 970 0.0 0.0 595.196 M 1953 Warszawa Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000595.19590.0000
370 Mickiewicz Alexander 3202 0.0 0.0 595.012 M 1984 Grodno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000595.01180.00000.00000.00000.00000.00000.0000
371 Lievkievicz Viktor 3105 0.0 0.0 594.811 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000594.81130.00000.00000.00000.00000.00000.0000
372 Astreiko Dmitry 3107 0.0 0.0 592.058 M 1981 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000592.05850.00000.00000.00000.00000.00000.0000
373 Wielakin Dariusz 795 0.0 0.0 591.448 M 1978 Knyszyn Męźczyźni M3 NADAKTYWNI 0.00000.00000.00000.0000591.44800.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
374 Rusovskij Aleksandr 3083 0.0 0.0 586.044 M 1975 Grodno Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000586.04440.00000.00000.00000.00000.00000.0000
375 Ruksha Aleksey 3077 0.0 0.0 582.179 M 1981 Grodno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000582.17910.00000.00000.00000.00000.00000.0000
376 DEMCHUK Yuryy 3138 0.0 0.0 581.527 M 1989 Brześć Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000581.52710.00000.00000.00000.00000.00000.0000
377 Byrsan Andrey 3222 0.0 0.0 577.532 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000577.53210.00000.00000.00000.00000.00000.0000
378 Svitelskiy Vladimir 3062 0.0 0.0 575.686 M 1977 Grodno Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000575.68640.00000.00000.00000.00000.00000.0000
379 Chutko Jevhienij 3151 0.0 0.0 575.199 M 1990 Mińsk Męźczyźni M2 MTB Training 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000575.19870.00000.00000.00000.00000.00000.0000
380 Bashkevich Sergey 3228 0.0 0.0 564.820 M 1986 Grodno Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000564.81960.00000.00000.00000.00000.00000.0000
381 Belyakov Mikhail 3148 0.0 0.0 556.557 M 1989 Minsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000556.55740.00000.00000.00000.00000.00000.0000
382 AVDIEVIC Konstantin 3122 0.0 0.0 553.660 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000553.65990.00000.00000.00000.00000.00000.0000
383 MAMOYKO Sergey 3054 0.0 0.0 553.035 M 1959 Grodno Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000553.03550.00000.00000.00000.00000.00000.0000
384 Poniatowski Tomasz 357 0.0 0.0 545.368 M 1976 Grajewo Męźczyźni M4 545.36840.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
385 Niedbała Paweł 1502 0.0 0.0 0.000 M 1964 Dąbrówka Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
386 Natalevicius Paulius 1942 0.0 0.0 0.000 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Focus Vilnius 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
387 SADOWSKI KRZYSZTOF 1245 0.0 0.0 0.000 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
388 STAISIUNAS REMIGIJUS 1250 0.0 0.0 0.000 M 1979 Wilno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
389 Babko Andrey 975 0.0 0.0 0.000 M 1970 Grodno Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
390 Wróż Marek 1861 0.0 0.0 0.000 M 1967 Lusowo Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
391 Jutkiewicz Łukasz 1857 0.0 0.0 0.000 M 1985 Suwałki Męźczyźni M2 WIGRY SUWAŁKI 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
392 Kowalski Paweł 200 0.0 0.0 0.000 M 1998 Białystok Orlik Polmozbyt Plus Białystok Bike Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
393 Danieluk Arkadiusz 1702 0.0 0.0 0.000 M 1975 Chełm Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
394 Noszczyński Kamil 1415 0.0 0.0 0.000 M 1984 Białystok Elita 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
395 Chrzanowski Piotr 217 0.0 0.0 0.000 M 1985 Ełk Elita 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
396 Kryza Rafał 1775 0.0 0.0 0.000 M 1973 Lublin Męźczyźni M4 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
397 Trakimas Vytautas 1722 0.0 0.0 0.000 M 1984 Vilnius Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
398 FALEICHYK PAVEL 373 0.0 0.0 0.000 M 1980 Grodno Elita Plus 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
399 Paulius Borisas 671 0.0 0.0 0.000 M 1984 Kaunas Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
400 Naryshkin Mikhail 464 0.0 0.0 0.000 M 1975 Mińsk Męźczyźni M4 MTBO TEAM KAMVOL 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
401 Tikhomirov Vitaly 1555 0.0 0.0 0.000 M 1972 Mińsk Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
402 Greś Ernest 340 0.0 0.0 0.000 M 1999 Sokółka Junior Primacol Bike Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
403 Dubatovka Sergej 727 0.0 0.0 0.000 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
404 Strycharz Robert 1821 0.0 0.0 0.000 M 1971 Chełm Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
405 Lipiński Eugeniusz 499 0.0 0.0 0.000 M 1954 Bielsk Podlaski Super Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
406 Cichorz Dariusz 785 0.0 0.0 0.000 M 1969 Lublin Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
407 Piotrowski Paweł 9 0.0 0.0 0.000 M 1979 Białystok Elita Plus Peleton Białystok 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
408 Gołek Maciej 1782 0.0 0.0 0.000 M 1995 Białystok Orlik KAN MTB Bike Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
409 Kustinsky Victar 594 0.0 0.0 0.000 M 1991 Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
410 Dąbrowski Jerzy 1669 0.0 0.0 0.000 M 1949 Chełm Super Master Dom-Mak Dąbrowski Jerzy Wytwórnia Makaronu Domowego 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
411 Skutnik Sławomir 731 0.0 0.0 0.000 M 1969 Ełk Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
412 Michalak Paweł 974 0.0 0.0 0.000 M 1971 Ławki Męźczyźni M4 Rowerowy Łuków 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
413 Błądek Tomasz 209 0.0 0.0 0.000 M 1984 Puławy Męźczyźni M3 ATOL-BIKE PUŁAWY 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
414 Herbuś Gabriel 1109 0.0 0.0 0.000 M 1989 Białystok Elita 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
415 Tarabrinas Liutauras 1632 0.0 0.0 0.000 M 1987 Vilnius Męźczyźni M2 Colibri Cycling Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
416 Bąkała Andrzej 674 0.0 0.0 0.000 M 1956 Suwałki Super Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
417 Pietrzycki Tomasz 1950 0.0 0.0 0.000 M 1978 Białystok Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
418 Karczewski Marek 1228 0.0 0.0 0.000 M 1966 Czarnowiec Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
419 Wawrzyn Eugeniusz 665 0.0 0.0 0.000 M 1950 Suwałki Super Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
420 Antonienko Tadeusz 591 0.0 0.0 0.000 M 1957 Białystok Męźczyźni M6 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
421 Maiselis Jonas 877 0.0 0.0 0.000 M 1992 Vilnius Męźczyźni M2 SK S-Sportas 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
422 Pańko Aleksander 299 0.0 0.0 0.000 M 1950 Białystok Super Master 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
423 Kupracz Wojciech 128 0.0 0.0 0.000 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
424 Dmitruk Dariusz 803 0.0 0.0 0.000 M 1976 Białystok Elita 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
425 Tyskevic Jaroslav 1538 0.0 0.0 0.000 M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
426 Olszewski Krzysztof 912 0.0 0.0 0.000 M 1988 Białystok Męźczyźni M2 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
427 Barej Michał 18 0.0 0.0 0.000 M 1992 Białystok Orlik Maratony Kresowe 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
428 Rożko Adam 306 0.0 0.0 0.000 M 1967 Białystok Męźczyźni M5 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
429 Perkowski Damian 897 0.0 0.0 0.000 M 1996 Prostki Orlik PT Mazury Team Ełk 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
430 Dawidejt Paweł 802 0.0 0.0 0.000 M 1983 Augustów Elita 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
431 Jakimavicius Mantas 1852 0.0 0.0 0.000 M 1981 Kowno Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
432 Grazulis Antanas 689 0.0 0.0 0.000 M 1994 Vilnius Orlik DVIRACIU SALONAS cycling team 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
433 Paciejuk Grzegorz 1890 0.0 0.0 0.000 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 GPROGRAMMING 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
434 Kuchniewski Tomasz 1826 0.0 0.0 0.000 M 1966 Józefów Męźczyźni M5 mybike.pl 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000
435 Kybartas Marius 1875 0.0 0.0 0.000 M 1978 Vilnius Męźczyźni M3 0.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.00000.0000


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać na forum lub drogą mailową: biuro@maratonykresowe.pl