Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Pacevicius Sarunas 1 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 02:11:56
1000.000 26.38 km/h
2 Pinaitis Marius 1395 M 1991 Wilno Męźczyźni M2 MyBike 02:15:10
976.104 25.75 km/h
3 Muśko Patryk 87 M 1997 Grabówka Orlik 02:15:32
973.418 25.68 km/h
4 Car Piotr 569 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:15:46
971.763 25.63 km/h
5 Natelevicius Paulius 700 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Focus Vilnius 02:18:22
953.486 25.15 km/h
6 Gindorowicz Wiktor 332 M 1995 Wasilków Orlik 02:18:32
952.350 25.12 km/h
7 Remeika Arturas 834 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 02:18:32
952.347 25.12 km/h
8 Arciszewski Paweł 3 M 1986 Białystok Męźczyźni M2 02:23:29
919.459 24.25 km/h
9 Murygin Andrei 2 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 02:23:32
919.112 24.25 km/h
10 Wójtowicz Wiesław 136 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 02:23:47
917.580 24.20 km/h
11 Edgaras Svegzda 885 M 2001 Kowno Orlik 02:27:47
892.707 23.55 km/h
12 Shkantau Aleksei 628 M 1982 Mińsk Męźczyźni M3 VELOMINSK 02:29:15
883.991 23.32 km/h
13 Siemieniuk Marcin 957 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 02:29:30
882.459 23.28 km/h
14 Zawadzki Marcin 906 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:30:38
875.843 23.10 km/h
15 Pomian Sławomir 440 M 1974 Białystok Męźczyźni M4 02:31:36
870.213 22.96 km/h
16 Masłowski Andrzej 899 M 1971 Karakule Męźczyźni M4 02:31:39
869.993 22.95 km/h
17 Bączek Marcin 1088 M 1979 Wasilków Męźczyźni M3 02:31:39
869.965 22.95 km/h
18 Trimailovas Povilas 457 M 1993 Druzgienniki Orlik Dviratai-Daistatus 02:36:39
842.201 22.22 km/h
19 Shakurau Aliaksandr 475 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 RMRB 02:38:27
832.625 21.96 km/h
20 Pawluk Wiesław 126 M 1971 Chełm Męźczyźni M4 02:38:28
832.580 21.96 km/h
21 Charkiewicz Jan 1096 M 1958 Białystok Męźczyźni M6 02:38:35
831.949 21.94 km/h
22 Karwowski Maciej 1430 M 1977 Łomża Męźczyźni M4 02:40:00
824.577 21.75 km/h
23 Podeszwa Wiesław 297 M 1958 Ostrołęka Męźczyźni M6 02:40:09
823.769 21.73 km/h
24 Ogonowski Mateusz 1867 M 1986 Warszawa (Mokotów) Męźczyźni M2 02:40:59
819.547 21.62 km/h
25 Ruchlicki Stanisław 567 M 1983 Kleosin Męźczyźni M3 02:42:16
813.040 21.45 km/h
26 Szymański Sylwester 661 M 1959 Suwałki Męźczyźni M6 02:43:03
809.148 21.34 km/h
27 Sobolewski Krzysztof 900 M 1968 Fasty Męźczyźni M5 02:45:12
798.624 21.07 km/h
28 Grochowski Maciej "Groszek" 909 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 02:45:38
796.547 21.01 km/h
29 Rogalski Franciszek 331 M 1960 Białystok Męźczyźni M5 02:46:03
794.490 20.96 km/h
30 Rynkiewicz Mariusz 741 M 1978 Łyse Męźczyźni M3 02:46:13
793.763 20.94 km/h
31 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 02:47:26
787.975 20.78 km/h
32 Dzienis Piotr 461 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 PTR OPTIMA Team 02:54:19
756.814 19.96 km/h
33 Kamiński Wiesław 798 M 1960 Nowosiedliny Męźczyźni M5 02:54:24
756.453 19.95 km/h
34 Pilichowski Wojciech 998 M 1971 Białystok Męźczyźni M4 02:54:24
756.449 19.95 km/h
35 Biedermann Tomasz "Easy" 901 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 02:55:52
750.171 19.79 km/h
36 Grajczyk Krzysztof 1582 M 1974 Chełm Męźczyźni M4 02:56:51
745.968 19.68 km/h
37 Ciołko Jarosław 814 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 02:57:31
743.230 19.60 km/h
38 Chojnowski Dariusz 181 M 1962 Zaścianki Męźczyźni M5 02:58:04
740.875 19.54 km/h
39 Ignaciuk Michał 914 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 02:59:36
734.594 19.38 km/h
40 Wojnar Jędrzej 1932 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 03:04:06
716.627 18.90 km/h
41 Kandakov Yauheni 558 M 1973 Grodno Męźczyźni M4 03:04:13
716.149 18.89 km/h
42 Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 03:05:51
709.867 18.72 km/h
43 Faszczewski Andrzej 507 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 03:05:57
709.498 18.71 km/h
44 Obuchowski Sławomir 654 M 1955 Warszawa Męźczyźni M6 03:06:34
707.159 18.65 km/h
45 Kuczyński Leszek 989 M 1969 Białystok Męźczyźni M5 03:11:03
690.571 18.22 km/h
46 Łupiński Mateusz 1018 M 1992 Białystok Męźczyźni M2 03:12:32
685.240 18.07 km/h
47 Wolanin Janusz 122 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 03:12:41
684.704 18.06 km/h
48 Kwiatkowski Robert 784 M 1968 Łomża Męźczyźni M5 03:20:05
659.405 17.39 km/h
49 Dmitruk Marek 982 M 1977 Białystok Męźczyźni M4 03:21:47
653.829 17.25 km/h
50 Osadkowski Jarosław 1001 M 1968 Białystok Męźczyźni M5 03:29:16
630.441 16.63 km/h
51 Tumelevich Mikhail 571 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 00:00:00
0.000 0.00 km/h
52 Surawski Tomasz 172 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 00:00:00
0.000 0.00 km/h
53 Pilichowski Łukasz 510 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 00:00:00
0.000 0.00 km/h
54 Miezio Krzysztof 31 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 00:00:00
0.000 0.00 km/h
55 Puciłowski Mirosław 27 M 1962 Białystok Męźczyźni M5 00:00:00
0.000 0.00 km/h
56 Bagiński Piotr 34 M 1996 Łomża Orlik 00:00:00
0.000 0.00 km/h
57 Gajda Łukasz 21 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 00:00:00
0.000 0.00 km/h
58 Kuchniewski Tomasz 1826 M 1966 Józefów Męźczyźni M5 mybike.pl 00:00:00
0.000 0.00 km/h
59 Bielecki Łukasz 1708 M 1981 Warszawa Męźczyźni M3 Absolute Bike Team 00:00:00
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać na forum lub drogą mailową: biuro@maratonykresowe.pl