Rok: Miejsce: Płeć: Dystans: Kategoria:
Lp Nazwisko Imię Numer startowy Płeć Rok urodzenia Kraj Miasto Kategoria Drużyna Czas Punkty Prędkość średnia
1 Manikas Domas 837 M 1991 Poniewież Męźczyźni M2 02:10:28
1000.000 28.05 km/h
2 Kovaliovas Edgaras 1939 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Top Team 02:10:29
999.976 28.05 km/h
3 Pacevicius Sarunas 1 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 02:10:31
999.639 28.04 km/h
4 Natelevicius Paulius 700 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 02:11:46
990.192 27.78 km/h
5 Car Piotr 569 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:14:08
972.689 27.29 km/h
6 Pinaitis Marius 1879 M 1991 Wilno Męźczyźni M2 MyBike 02:14:08
972.676 27.29 km/h
7 Besago Michail 958 M 1989 Mińsk Męźczyźni M2 02:14:11
972.378 27.28 km/h
8 Remeika Arturas 834 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 02:15:44
961.302 26.96 km/h
9 Bielecki Łukasz 1708 M 1981 Warszawa Męźczyźni M3 Absolute Bike Team 02:15:44
961.261 26.96 km/h
10 Krysiewicz Piotr 92 M 1999 Białystok Orlik 02:15:54
960.086 26.93 km/h
11 Sertvytis Donatas 1599 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 Velomanija - Koldas 02:17:27
949.309 26.63 km/h
12 Dolgovas Andrejus 352 M 1987 Kowno Męźczyźni M2 Top Team - Ultrabike 02:17:27
949.253 26.63 km/h
13 Taura Rytis 1863 M 1982 Poniewież Męźczyźni M3 02:19:06
937.997 26.31 km/h
14 Zakrzewski Dariusz 770 M 1961 Białystok Męźczyźni M5 02:19:06
937.965 26.31 km/h
15 Murygin Andrei 2 M 1979 Grodno Męźczyźni M3 02:23:11
911.260 25.56 km/h
16 Edgaras Svegzda 885 M 2001 Kowno Orlik 02:24:50
900.830 25.27 km/h
17 Przekop Michał 1910 M 1994 Suwałki Orlik Góra Rowerska Sklep Rowerowy Suwałki 02:24:50
900.828 25.27 km/h
18 Naujalis Zilvinas 1934 M 1978 Jurbarkas Męźczyźni M3 02:24:58
900.030 25.25 km/h
19 Surawski Tomasz 172 M 1985 Białystok Męźczyźni M2 02:25:21
897.692 25.18 km/h
20 Tuszyński Tomasz 330 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 02:25:24
897.335 25.17 km/h
21 Ziukas Mindaugas 1929 M 1979 Wilno Męźczyźni M3 Jokers-Santa Monica Networks 02:25:26
897.128 25.17 km/h
22 Ptasiński Adam 300 M 1975 Czarna Białostocka Męźczyźni M4 02:25:43
895.387 25.12 km/h
23 Karwowski Maciej 1430 M 1977 Łomża Męźczyźni M4 02:28:49
876.734 24.59 km/h
24 Pawluk Wiesław 126 M 1971 Chełm Męźczyźni M4 02:29:44
871.343 24.44 km/h
25 Banaszewski Jacek 1920 M 1980 Białystok Męźczyźni M3 02:31:01
864.000 24.24 km/h
26 Barniskis Julius 1754 M 1988 Wilno Męźczyźni M2 Jokers-Santa Monica Networks 02:32:00
858.430 24.08 km/h
27 Siemieniuk Marcin 957 M 1983 Białystok Męźczyźni M3 02:32:58
852.923 23.93 km/h
28 Zawadzki Marcin 906 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 02:32:59
852.831 23.92 km/h
29 Romek Czernevicz 1840 M 1972 Vilnius Męźczyźni M4 Wilier Team 02:33:01
852.702 23.92 km/h
30 Suhak Tomasz 804 M 1978 Białystok Męźczyźni M3 02:33:05
852.346 23.91 km/h
31 Masłowski Andrzej 899 M 1971 Karakule Męźczyźni M4 02:33:10
851.828 23.90 km/h
32 Rynkiewicz Mariusz 741 M 1978 Łyse Męźczyźni M3 02:33:37
849.344 23.83 km/h
33 Jakucionis Rytis 1937 M 1985 ALYTUS Męźczyźni M2 MTB Riders Club 02:33:47
848.458 23.80 km/h
34 Julius Simkus 1747 M 1981 Riese Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 02:35:27
839.302 23.54 km/h
35 Shakurau Aliaksandr 475 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 RMRB 02:36:01
836.288 23.46 km/h
36 Pietruczuk Mariusz 476 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 02:36:01
836.251 23.46 km/h
37 Rinkevicius Karolis 1931 M 1983 Kowno Męźczyźni M3 02:36:03
836.099 23.45 km/h
38 Podeszwa Wiesław 297 M 1958 Ostrołęka Męźczyźni M6 02:36:08
835.697 23.44 km/h
39 Tumelevich Mikhail 571 M 1971 Grodno Męźczyźni M4 02:36:08
835.634 23.44 km/h
40 Dworakowski Andrzej 311 M 1976 Białystok Męźczyźni M4 02:37:07
830.424 23.29 km/h
41 Szymański Sylwester 661 M 1959 Suwałki Męźczyźni M6 02:41:00
810.418 22.73 km/h
42 Charkiewicz Jan 1096 M 1958 Białystok Męźczyźni M6 02:41:02
810.273 22.73 km/h
43 Trimailovas Povilas 457 M 1993 Druzgienniki Orlik Dviratai-Daistatus 02:41:53
806.030 22.61 km/h
44 Piotrowski Tomasz 1895 M 1974 Olsztyn Męźczyźni M4 Centrum Medyczne Zaniewska 02:42:07
804.853 22.58 km/h
45 Wójtowicz Wiesław 136 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 02:42:12
804.407 22.56 km/h
46 Darius Mlecka 1067 M 1983 Vilnius Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 02:42:47
801.553 22.48 km/h
47 Cimoszuk Ryszard 990 M 1973 Białystok Męźczyźni M4 02:43:01
800.415 22.45 km/h
48 Grochowski Maciej "Groszek" 909 M 1979 Białystok Męźczyźni M3 02:43:46
796.757 22.35 km/h
49 Wolanin Janusz 122 M 1968 Chełm Męźczyźni M5 02:44:26
793.485 22.26 km/h
50 Puciłowski Mirosław 27 M 1962 Białystok Męźczyźni M5 02:45:30
788.414 22.11 km/h
51 Sobolewski Krzysztof 900 M 1968 Fasty Męźczyźni M5 02:46:01
785.957 22.05 km/h
52 Sosna Andrzej 500 M 1970 Niewodnica Korycka Męźczyźni M4 02:46:34
783.345 21.97 km/h
53 Cholscevnikov Andrej 1949 M 1966 Wilno Męźczyźni M5 02:49:56
767.839 21.54 km/h
54 Cernevicius Rolandas 1948 M 1976 Męźczyźni M4 02:52:03
758.362 21.27 km/h
55 Jelski Dariusz 524 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 02:53:14
753.192 21.13 km/h
56 Faszczewski Andrzej 507 M 1975 Białystok Męźczyźni M4 02:53:14
753.190 21.13 km/h
57 Kwiatkowski Robert 784 M 1968 Łomża Męźczyźni M5 02:53:39
751.398 21.08 km/h
58 Interesovas Robertas 1914 M 1978 Kowno Męźczyźni M3 02:54:20
748.450 20.99 km/h
59 Ajvazi Dawid 83 M 1981 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 02:54:38
747.165 20.96 km/h
60 Bieluch Bartosz 1775 M 1976 Suwałki Męźczyźni M4 02:56:19
740.027 20.76 km/h
61 Staskevicius Ignas 1933 M 1981 Elektrenai Męźczyźni M3 02:58:15
731.998 20.53 km/h
62 Baranauskas Vilnius 1945 M 1981 Męźczyźni M3 02:59:06
728.534 20.44 km/h
63 Malinowski Zenon 557 M 1956 Łomża Męźczyźni M6 02:59:10
728.241 20.43 km/h
64 Dziedzia Arkadiusz 813 M 1978 Siemiatycze Męźczyźni M3 02:59:16
727.848 20.42 km/h
65 Chojnowski Dariusz 181 M 1962 Zaścianki Męźczyźni M5 02:59:20
727.550 20.41 km/h
66 Parseliunas Marius 1943 M 1977 Olita Męźczyźni M4 MTB Riders Club 03:02:44
713.998 20.03 km/h
67 Plyciuraitis Plycius Martynas 1908 M 1978 Wilno Męźczyźni M3 Wilier Team 03:04:13
708.307 19.87 km/h
68 Grzegorczuk Tomasz 469 M 1973 Warszawa Męźczyźni M4 03:04:39
706.600 19.82 km/h
69 Ciołko Jarosław 814 M 1970 Białystok Męźczyźni M4 03:08:35
691.885 19.41 km/h
70 Nariunas Giedrius 1941 M 1976 Męźczyźni M4 03:10:51
683.652 19.18 km/h
71 Gajda Łukasz 21 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 Équipe de fou 03:12:06
679.227 19.05 km/h
72 Osadkowski Jarosław 1001 M 1968 Białystok Męźczyźni M5 03:24:57
636.624 17.86 km/h
73 Bertowski Mirosław 970 M 1953 Warszawa Męźczyźni M6 03:39:13
595.196 16.70 km/h
74 Natalevicius Paulius 1942 M 1989 Wilno Męźczyźni M2 Focus Vilnius 00:00:00
0.000 0.00 km/h
75 Gritenas Mantas 1403 M 1981 Kaunas Męźczyźni M3 Colibri Cycling Team 00:00:00
0.000 0.00 km/h
76 Poguda Andrej 581 M 1980 Vilnius Męźczyźni M3 Impuls Racing Team 00:00:00
0.000 0.00 km/h
77 Gindorowicz Wiktor 332 M 1995 Wasilków Orlik 00:00:00
0.000 0.00 km/h
78 Gwoździej Andrzej 1110 M 1971 Łapy Męźczyźni M4 00:00:00
0.000 0.00 km/h
79 Dubatovka Sergej 727 M 1983 Mińsk Męźczyźni M3 00:00:00
0.000 0.00 km/h


Wszelkie uwagi dotyczące wyników proszę zgłaszać na forum lub drogą mailową: biuro@maratonykresowe.pl